לדף הבית


נוף אנושי - Human landscape


לראשונה, תוצג תערוכה מקיפה אחת, המשתרעת על כל חללי התצוגה הנרחבים של בית האמנים בתל-אביב. שלושים וחמישה אמנים הוזמנו להציג את הנוף האנושי וסביבת האדם בתערוכה המבקשת להציג את חשיבותו של הצילום בנוף האמנות המקומי בעבודות חדשות שרובן לא נחשפו עד כה בארץ לתצוגה. היצירות נוגעות בסוגיות של חברה, תרבות, היסטוריה, ביקורת ומקום, ומשמשות כמראה משקפת לחברה ולתרבות שבה נוצרו.
בתערוכה "נוף אנושי" מציגים :גלעד אופיר, ג’יי אל, טל אשד, שפי בלייר, דגנית ברסט,
דוד גארי, דור גז, פסי גירש, תרין גרטנר, אורי גרשוני, פבל וולברג , בועז טל, יעל יוהס, רונה יפמן, קארין יציב, אמון יריב, אורה לב, נעמי לשם, אוהד מטלון, עדי נס, אביבית סגל, חגי פריד, אורלי פרל ניר, תמיר צדוק, מיכה קירשנר, ליבי קסל, אלינור קרוצ’י שי קרמר,
מיקי קרצמן, גלית ראוכוורגר, נוגה שטיינר, מיכה שמחון, שמחה שירמן, עלמה שניאור, אנג’ליקה שר.         
הצילום, מדיום עכשווי ומרכזי, יודע לתעד נקודת זמן ומקום ספציפיים, אך גם לברוא ולביים מציאות חדשה. האמנים המציגים בתערוכה מביאים לידי ביטוי בעבודותיהם את מיומנות ההתבוננות שלהם, את כישרונם לפענח מציאות, ואת יכולתם ליצור עבודות המעוררות מחשבה, דיון וביקורת. סביבתם האישית מסתמנת כנושא המרכזי של יצירות התערוכה: אדמה, טבע, מקום, והאדם המניע את גלגלי העולם לטוב ולרע – בונה ומפרק, משמר והורס, לוחם למען הסביבה או משחית אותה.
כל אמן המציג בתערוכה מתפקד כיחידה אוטונומיתהמייצגת את עצמו בלבד, אך הצטרפותם יחדיו מסיטה את מבטו של הצופה מן היחיד והמיוחד אל הקבוצה. בצירופם מתגבשים הצילומים לכלל פסיפסעשיר של צילומים אישיים, חברתיים, סביבתיים, היסטוריים ופוליטיים, המעוצבים בידיהם של אמנים המפיחים בהם רוחחיים.

www.artisthouse.co.il/exhibit.asp

telavivcity.com//GalleryDisplay.asp


פתיחה: 02/04/2011

נעילה: 30/04/2011

מקום התערוכה: בית האמנים ע"ש זריצקי תל אביב

תגובות
הוספת תגובה

מאגר האתר: 11,240 אמנים. 6,834 תערוכות. 911 מקומות תצוגה. 278 מאמרים. 53,305 תצלומים.